Systemy alarmowe, kontrola dostępu

Systemy alarmowe to jedna z najskuteczniejszych i najczęściej wybieranych metod ochrony mienia, pozwalająca zapewnić komfort i bezpieczeństwo zarówno Tobie jak i Twoim najbliższym. Założenie systemu alarmowego zabezpiecza przed włamaniem jak również powiadamia nas o doknaniu napadu.  W zależności od specyfikacji obiektu sami decydujemy  jaką część obszaru chcemy objąć ochroną może to być np. tylko zewnętrzną część obiektu, parter, garaż jak i różnież cały obiekt.  W ramach zwiększenia ochrony istnieje możliwość zamontowania czujników np. ruchu, gazu, dymu. W przypadku wykrycia zagrożenia otrzymujemy komunikat np. drogą Sms-ową. Komunikaty bazują na zróżnicowanej terści dzięki czemu dostajemy SMS-a o treści np. uruchomieniu czujnika gazu, a inny w przypadku włamania czy napadu. Dostarczamy naszym klientom wysokiej klasy obsługę serwisową i gwarancyjną, jak również w przypadku pomocy przy obsłudze lub w razie późniejszej pomocy.

 

 

 

System Kontroli Dostępu jest kluczowym elementem zapewniającym bezpieczeństwo w firmie. Pozwala zabezpieczyć obiekty przed dostępem osób niepowołanych. Integracja z innymi systemami w budynku, może stanowić doskonałą ochronę Państwa informacji, ludzi czy pozostałych dóbr materialnych. Możliwość definiowania bardzo szczegółowych uprawnień dla poszczególnych użytkowników naszych systemów, pozwala w bardzo dokładnych sposób określić, kto i kiedy ma dostęp do pomieszczeń firmy. Kontrola Dostępu może być oparta na kodach PIN, użytkowników, Kartach Zbliżeniowych czy Biometrii (skan układu krwionośnego palca, czy skan siatkówki oka) w zależności od Państwa zapotrzebowania.

Ocena ryzyka

Dokładnie zapoznamy się z danym obszarem, aby móc sporządzić precyzyjny plan

Stworzenie projektu

Bazując na wcześniejszej analizie obszaru, opracujemy dokładny plan i przedstawiamy Ci nasze wnioski i zalecenia

Montaż urządzeń

Po omówieniu projektu, nasi wykwalifikowani pracownicy, zamontują elementy systemu we wszystkich niezbędnych miejscach

Zintegrowanie systemu z innymi funkcjami

W zależności od Twoich potrzeb, wzbogacamy system o dodatkowe zastosowania, np. włączanie iwyłączanie systemu zraszania ogrodu czy zamykanie i otwieranie rolet okiennych za pomocą SMS

Całodobowy serwis

Oferujemy swoją pomoc w każdej chwili. W przypadku awarii reagujemy błyskawicznie

Copyright © 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone BM SYSTEM | Polityka cookies | Logowanie

Designed by:www.veneo-studio.pl