Klimatyzacja, pompy ciepła

W zakres usług  klimatyzacyjnych oferujemy montaż, sprzedaż, serwis, przeglądy oraz konserwacje klimatyzatorów, zarówno w domkach jednorodzinnych, lokalach użytkowych jak i w halach produkcyjnych, przemysłowych i magazynowych.

Bogata gama producentów (LG, Samsung, Mitsubishi, Gree, Vivax, Rotenso ) oraz modeli pozwala na dobranie i instalacje optymalnego sprzętu dostosowanego do potrzeb klientów.

Wszystkie klimatyzatory wymagają specjalistycznego serwisu okresowego klimatyzacji. Serwis obejmuje jednostkę wewnętrzną oraz zewnętrzną.

Tylko profesjonalny serwis, gwarantuje niezawodne działanie oraz ważność gwarancji.

Pompy ciepła należą do najbardziej efektywnych i ekologicznych systemów ogrzewania budynków jak i przygotowywania ciepłej wody użytkowej. W zależności od  panującej pory roku wykorzystują one energię słoneczną zgromadzoną w ziemi, wodach gruntowych, powietrzu atmosferycznym oraz energię geotermalną. Co istotne źródła te  dostępne są bezpłatnie i w nieograniczonej ilości. Dzięki pompie ciepła wykorzystującej opisane wcześniej źródła ciepła, możecie Państwo ogrzewać budynek i wodę użytkową oszczędzając energię i chroniąc środowisko naturalne.

Copyright © 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone BM SYSTEM | Polityka cookies | Logowanie

Designed by:www.veneo-studio.pl